Czas.

Jakość.

Wiedza.

Gwarantujemy szybki termin realizacji dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przygotowaniu technologii przemysłowych.

czym się zajmujemy?

Nasza oferta

Farby przemysłowe i antykorozyjne do zabezpieczania powierzchnii Stalowych
Posiadamy w ofercie szeroką gamę farb przemysłowych i antykorozyjnych do zabezpieczenia powierzchni stalowych, stalowych ocynkowanych,
Sprawdź
powłokowe systemy ogniochronne
Powłoki na powierzchnie stalowe oraz drewniane renomowanych europejskich i światowych producentów.
Sprawdź
Ochrona konstrukcji stalowych
Wiodące rozwiązania w zakresie farb przemysłowych
Sprawdź
Ochrona konstrukcji stalowych
Wiodące rozwiązania w zakresie farb przemysłowych
Sprawdź
Previous
Next

gdzie dostarczamy?

Bezpośrednie dostawy

Rozumiemy, że czas ma kluczowe znaczenie dla naszych klientów, dlatego gwarantujemy szybki termin realizacji w przygotowaniu technologii przemysłowych.

Posiadamy własne pojazdy oraz współpracujemy z firmami spedycyjnymi co umożliwia szybką i terminową dostawę.

Naszym celem jest oferowanie dostawy tego samego dnia, jeśli znajdujesz się w promieniu 60km od jednej z naszych hurtowni. 

W pozostałych przypadkach oferujemy dostarczenie produktów  już  następnego dnia dla dostaw do 30kg i dostawy w 2-3 dni robocze przy zamówieniach na paletach.

Nasze produkty dostarczamy na:

mosty

stadiony

konstrukcje
przemysłowe

hale i zakłady
przemysłowe

zbiorniki i konstrukcje zakładów chemicznych i petrochemicznych

dachy

jak to robimy?

Czas. Jakość. Wiedza.

Czas.
Zaufanie naszych klientów jest zbudowane poprzez dostarczanie skutecznych systemów powłokowych oraz ich wysoką niezawodnością oraz szybkością w realizacji dostaw. Profesjonalizm naszych pracowników i budowaniem wieloletnich relacji z naszymi partnerami pozwala nam na pomoc w rozwiązywaniu ich problemów.

Jakość.
Celem naszej firmy jest dostarczenie produktów i usług na najwyższym profesjonalnym poziomie. Zadowolenie i satysfakcja naszych klientów jest naszym priorytetem a zapewniając im wsparcie na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego pomagamy im osiągnąć założone cele.

Wiedza.
Nasza kadra udziela wsparcia architektom, projektantom, wykonawcom konstrukcji stalowych jak również każdej zainteresowanej osobie w zabezpieczeniu procesów korozyjnych oraz przedstawieniem skutecznej technologii.

niektóre projekty

Realizacje

czy zmieszamy?

Mieszalniki przemysłowe

 

Dysponujemy profesjonalnymi mieszalnikami przemysłowymi, dlatego możemy wyprodukować każdy kolor z palety kolorów RAL, NCS oraz BS o różnym stopniu połysku. 

wspomagamy technicznie

Wykonamy pomiary i ekspertyzę.

Zaangażowanie naszej firmy na każdym etapie projektu od analizy obiektu zarówno nowobudowanych jaki i remontowanych, poprzez wybór odpowiedniego systemu powłokowego, wykonanie pomiarów i ekspertyz, aż do ostatecznego zakończenia projektu, pomaga w optymalizacji procesów aplikacji powłok oraz ograniczeniu stale rosnących kosztów zabezpieczenia konstrukcji.

z kim współpracujemy?

Producenci