Producent farb przemysłowych Jotun

Industry Paints Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem farb Jotun.

Jotun to jeden z światowych producentów i dystrybutorów farb antykorozyjnych, dekoracyjnych oraz powłok proszkowych. Jotun jest uznawany za wiodącego dostawcę wysokiej jakości powłok i posiada jedną z najbardziej zaawansowanych linii produktów antykorozyjnych na rynku.

Farby i powłoki Jotun są niezwykle popularne w przemyśle okrętowym, lotniczym i lądowym. Produkty firmy Jotun są odporne na wysoką temperaturę, chemikalia oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Powłoki proszkowe są wykorzystywane przez firmy z branży AGD, a także te, które produkują materiały i budują komponenty w ogólnych sektorach przemysłu.

Trwałe i solidne farby Jotun

Większość produktów z firmy Jotun jest dostępnych tylko do zastosowań profesjonalnych. Firma oferuje szeroką gamę farb o różnych wykończeniach, kolorach i stopniach połysku, dostosowanych do wszelkich potrzeb, a także szereg specjalistycznych powłok do określonych zastosowań.

Farby Jotun o właściwościach antykorozyjnych skutecznie zabezpieczają malowane powierzchnie przed rdzą i szkodliwym działaniem wody. Obiekty takie jak statki, mosty, czy okręty to rzeczy często eksploatowane, które są narażone na szkodliwe działanie wody. Farby ochronne  marki Jotun skutecznie zabezpieczą nawet najtrudniejszą powierzchnię i zapobiegną jej niszczeniu.

W zróżnicowanym asortymencie produktów marki Jotun znajduje się również kilka produktów przeznaczonych do ochrony przed wysokimi temperaturami, powszechnie stosowanych w zastosowaniach przemysłowych. Tego typu farby i powłoki będą odpowiednie do ochrony powierzchni metalowych.

Farby nawierzchniowe Jotun przeznaczone są również do stosowania bezpośrednio na stal. Farby są dostępne w wielu różnych kolorach i różnym stopniu połysku, aby zapewnić pożądany wygląd każdej powierzchni. Farby nawierzchniowe Jotun idealnie nadadzą się również do stosowania na powierzchniach takich jak drewno, metal czy plastik. 

Farby przemysłowe Jotun są odporne na wysokie temperatury i trudne warunki pogodowe, dzięki czemu idealnie nadają się do stosowania w trudnych środowiskach.

Certyfikat Autoryzowanego Dealera

Industry Paints Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem farb Jotun,.

Karty techniczne farb Jotun: