Profesjonalna ochrona konstrukcji stalowych i betonowych systemami powłokowymi

Gwarantujemy szybki termin realizacji dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przygotowaniu farb i technologii przemysłowych.

Nasza oferta

Farby przemysłowe i antykorozyjne do zabezpieczania powierzchnii Stalowych
Posiadamy w ofercie szeroką gamę farb przemysłowych i antykorozyjnych do zabezpieczenia powierzchni stalowych, stalowych ocynkowanych,
Sprawdź
powłokowe systemy ogniochronne
Powłoki na powierzchnie stalowe oraz drewniane renomowanych europejskich i światowych producentów.
Sprawdź
Ochrona konstrukcji stalowych
Wiodące rozwiązania w zakresie farb przemysłowych
Sprawdź
Ochrona konstrukcji stalowych
Wiodące rozwiązania w zakresie farb przemysłowych
Previous
Next

Czas. Jakość. Wiedza.

Czas.
Zaufanie naszych klientów jest zbudowane poprzez dostarczanie skutecznych systemów powłokowych oraz ich wysoką niezawodnością oraz szybkością w realizacji dostaw. Profesjonalizm naszych pracowników i budowaniem wieloletnich relacji z naszymi partnerami pozwala nam na pomoc w rozwiązywaniu ich problemów.

Jakość.
Celem naszej firmy jest dostarczenie produktów i usług na najwyższym profesjonalnym poziomie. Zadowolenie i satysfakcja naszych klientów jest naszym priorytetem a zapewniając im wsparcie na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego pomagamy im osiągnąć założone cele.

Wiedza.
Nasza kadra udziela wsparcia architektom, projektantom, wykonawcom konstrukcji stalowych jak również każdej zainteresowanej osobie w zabezpieczeniu procesów korozyjnych oraz przedstawieniem skutecznej technologii.

Bezpośrednie dostawy

Rozumiemy, że czas ma kluczowe znaczenie dla naszych klientów, dlatego gwarantujemy szybki termin realizacji w przygotowaniu technologii przemysłowych. Posiadamy własne pojazdy oraz współpracujemy z firmami spedycyjnymi co umożliwia szybką i terminową dostawę.

Nasze produkty dostarczamy na:

dachy

powierzchnie betonowe

konstrukcje
przemysłowe

hale i zakłady
przemysłowe

zbiorniki i konstrukcje zakładów chemicznych i petrochemicznych

mosty

Realizacje

Mieszalniki przemysłowe

 

Dysponujemy profesjonalnymi mieszalnikami przemysłowymi, dlatego możemy wyprodukować każdy kolor z palety kolorów RAL, NCS oraz BS o różnym stopniu połysku. 

z kim współpracujemy?

Producenci

Certyfikaty - tu będzie blok z certyfikatami, będzie dosłany, tło niebieskie z działu footer

Wykonamy pomiary i ekspertyzę.

Zaangażowanie naszej firmy na każdym etapie projektu od analizy obiektu zarówno nowobudowanych jaki i remontowanych, poprzez wybór odpowiedniego systemu powłokowego, wykonanie pomiarów i ekspertyz, aż do ostatecznego zakończenia projektu, pomaga w optymalizacji procesów aplikacji powłok oraz ograniczeniu stale rosnących kosztów zabezpieczenia konstrukcji.